Milli Görüş Gençliği yine gönülleri fethetti

Dünyanın her yerinde yaptıkları faaliyetlerle adından söz ettiren ve takdir toplayan Milli Görüş Gençliği,  Kars'ın Sarıkamış ilçesinde sokak hayvanlarını unutmadı.

VATANDAŞLAR TAKDİRLE KARŞILADI
Saadet Partisi Sarıkamış Gençlik Kolları mensupları, bölgede bulunan sokak hayvanları için çok sayıda noktaya mamalık koyarak kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarını giderdi. Bölge esnafının da destek verdiği çalışmayı, vatandaşlar takdirle karşıladı. 

DOSTLARIMIZI UNUTAMAZDIK
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Duman, “Kediler, köpekler sokağımızın, mahallemizin sıcaklığı, çocuklarımızın en candan arkadaşlarıdır. Bu dostlarımızı gözlerimiz arar, göremeyince merak ederiz. Onlara kötü davranılmasına asla dayanamayız. Onların bize, bizimde onların sıcaklığına ihtiyacımız var. Sarıkamış’ta Havaların soğuduğu, şartların zorlaştığı bu mevsimde dostlarımızı unutamazdık. Bu kapsamda ilçemiz genelinde kurulumu ve ulaşılması kolay aparatlarla hazırlanabilen düzeneğin her kesim tarafından desteklenmesini ve her alanda bireysel yada kurumsal olarak hayata geçirilmesini temenni ediyoruz..” dedi.

- Gurbetteki Erzurum, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://gurbettekierzurum.com.tr/haber/5761414/milli-gorus-gencligi-yine-gonulleri-fethetti