De Get Yalan Dünya

Sanatçı İbrahim Erkal, ölümünün 3.yılında sevenlerince anıldı.

BB Erzurumspor, Erkal’ı andı

BB Erzurumspor dışında, birkaç sosyal medya paylaşımının dışında Erkal’ı hatırlayan olmadı.
BB Erzurumspor, Erzurumlu sanatçı İbrahim Erkal’ı ölümünün 3. yıldönümünde sosyal medya hesaplarından yayımladığı duygusal videoyla andı.
İsmi BB Erzurumspor ile özdeşleşmiş olan Erzurumlu sanatçı için hazırlanan video klipte sanatçının sevilen şarkıları yer alırken, BB Erzurumspor taraftarının yaptığı “Canısı” koreografisi de kullanıldı.
Videonun sonunda İbrahim Erkal’ın “Unutma, unutulanlar, unutanları asla unutmazlar” sözleri de paylaşıldı.

50 yaşında vefat etmişti.

Beyin kanaması geçirdikten sonra günlerce komada kalan ünlü sanatçı İbrahim Erkal 50 yaşında, 2017 yılının 12 Nisan günü hayatını kaybetmişti. Ünlü sanatçı için Üsküdar’da bulunan Marmara İlahiyat Camii’nde öğle namazını müteakip cenaze töreni düzenlenmişti. Usta sanatçının cenazesi törenine eşi Filiz Akgün, ailesi, çocukları, eşinin amcası Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, sanat dünyasından İzzet Yıldızhan, Emine Ün, Gökhan Tepe, Mahsun Kırmızıgül, Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Nihat Doğan, TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, MHP Milletvekili Celal Adan, Emniyet Genel Müdürlüğü Vali Selami Altınok, Erzurumlular Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Süha Dengizek ve çok sayıda kişi katılmıştı.

- Gurbetteki Erzurum, İstanbul bölümünde yayınlandı
https://gurbettekierzurum.com.tr/haber/4152893/de-get-yalan-dunya